پاسخ به سوالات

سایت حاضر چقدر سابقه دارد ؟
پاسخ : این سایت متشکل از تیم کارآمد و متخصص فرهنگی واز  تعدادی از دبیران متخصص و مجرب و با سابقه بالا در امر پژوهش تشکیل شده است. این تیم متخصص بیش از ۵ سال تجربه همکاری با فرهنگیان از طریق اینترنت و فضای مجازی دارد و تاکنون سایت های مختلفی را طراحی و پشتیبانی محتوایی نموده است. این سایت فعالیت هایی چون : اقدام پژوهی ،درس پژوهی ،گزارش تخصصی ،برنامه سالانه ،تقویم اجرایی،طرح جابر بن حیان،طرح کرامت،طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار،طرح تدبیر،پروژه مهر،طرح درس،طراحی آموزشی،سناریو و الگوی تدریس،پیک نوروزی و….را در راستای بهینه سازی و ارتقای کیفیت فرهنگیان انجام میدهد.

مقالات و پژوهش های آموزشی ما از چه منابعی تامین می شود؟
پاسخ:منبع مقالات و پژوهش های  ما خود فرهنگیان و استفاده از مقالات غیر اینترنتی و ترجمه کتب آموزشی می‌باشد .و همگی توسط تیم تخصصی فرهنگیان مجموعه اداره می شوند.

آیا ما با آموزش و پرورش قرار داد داریم؟
پاسخ:خیر، این سایت و سایر سایت های زیر مجموعه ما فقط برای همکاری با فرهنگیان تأسیس شده اند و به هیچ ارگانی وابسته نیستند..

آیا این سایت زیر نظر تیم فرهنگی مدیریت می‌شود؟
پاسخ:بله. تقریبا همه اعضای سایت ما فرهنگی و متخصص امور پژوهشی می باشند.   مقالات

آیا مقالات،اقدام پژوهی،درس پژوهی و…. موجود در این سایت مورد قبول آموزش و پرورش واقع می شود؟
پاسخ:با توجه به وقتی که برای کارمان میگذاریم و اطلاع از بخشنامه های جدید و ویرایش های سال تحصیلی اخیر  بیش از ۹۰ درصد کارهای ما علاوه بر اینکه مورد قبول واقع می گردند،حائز رتبه نیز می شوند.

می پرسید برای خرید آنلاین آدرس ایمیل ندارید و مشکل دارید ؟
پاسخ : کافی است ایمیل  رو وارد کنید . بعد از پرداخت اینترنتی لینک دانلود نمایش داده می شود. در صورتی که باز هم مشکل داشتید حتما با ما تماس بگیرید.

آیا در صورتی که تمایل به خرید اینترنتی نداشته باشید به صورت دیگری هم امکان خرید وجود دارد؟
پاسخ : بله امکان کارت به کارت هم وجود دارد.شما مبلغ مورد نظر را به شماره کارت مدیریت سایت واریز و فایل را توسط  ایمیل تحویل می گیرید.

1 Mar 2019