مقاله دانش آموزی پویش مهر 1402 : کجا بودیم, کجا هستیم و مسیر آینده

مقاله دانش آموزی پویش مهر 1402

با توجه به آنچه رئیس جمهور در اول مهر 1402 مطرح کردند . دانش آموزان باید پاسخ های خود را در قالب مقاله پویش مهر , داستان کوتاه در باره پویش مهر , نمایشنامه پویش مهر , شعر برای پویش مهر , وب نوشت پویش مهر یا نقاشی و طراحی و خوشنویسی ارائه کنند . 

دانلود مقالات پاسخ به موضوع پویش مهر 1402 + سفارش تدوین بصورت اختصاصی

عنوان و موضوع کلی جشنواره پرسش مهر 1402 که امسال با عنوان پویش مهر نامگذاری شده است در مورد مقایسه پیشرفت های کشور در سال 1402 با قبل از انقلاب و دهه هایاول بعد از انقلاب و ارائه نقطه نظراتی برای ادامه مسیر کشورمیباشد  با عنوان کجا بوده ایم و الان در چه جایگاهی هستیم و مسیر آینده باید چگونه باشد.

برای جشنواره امسال که بجای پرسش مهر در قالب پویش مهر اجرا میشود ارائه کنند . در سایت ما هم اکنون 15 مقاله منحصربفرد و متفاوت از هم در سطوح مختلف دانش آموز ابتدایی و متوسطه آماده دانلود میباشد و شما عزیزان برای مشاهده لیست مقالات و سایر فایل های دانلودی مرتبط با جشنواره پویش مهر 1402 لازم است ابتدا روی دکمه زیر کلیک کرده و در صفحه باز شده از بین مقالات مختلف مناسب ترین مقاله دانش آموزی پویش مهر 1402 : کجا بودیم, کجا هستیم و مسیر آینده را انتخاب کرده و دانلود نمایید .

دانلود مقاله و انشا در باره پویش مهر

نوشتن مقاله , شعر , داستان کوتاه و نمایشنامه اختصاصی شما برای جشنواره پویش مهر

قبول سفارش تدوین مقاله اختصاصی برای جواب پویش مهر 1402 و یا ثبت سفارش تدوین داستان کوتاه , شعر , نمایشنامه نویسی یا طراحی و تولید محتوای الکترونیکی و وب نوشت برای پویش مهر در پیام رسان های شاد  -  واتس آپ یا تلگرام پیام دهید.

دانش آموزان و اولیا گرامی و فرهنگیان عزیز ما در پژوهش سرای فرهنگیــــــــــان : مدیران فردا با همکاری معلمان پژوهنده اقدام به تدوین و آماده سازی مطالب مختلفی برای پاسخ پویش مهر کرده ایم که از طریق کلیک روی دکمه های زیر میتوانید لیست مقالات و سایر مطالب دانلودی را مشاهده کنید.

دانلود مقالات پاسخ به موضوع پویش مهر 1402 + سفارش تدوین بصورت اختصاصی

فایل های دانلودی

برای دانلود مقاله های آماده جشنواره پویش مهر 1402 متناسب با سطح دانش آموز ابتدایی روی دکمه زیر کلیک کرده و در صفحه باز شده لیست مقالات عمومی آماده دانلود را مشاده کرده و از بین آنها مواردی را که بدان علاقه دارید را کلیک و دانلود نمایید.

مقاله مقایسه پیش و پس از انقلاب از نظر تعداد مدارس و کلاس های درس + به همراه نظرسنجی از همسالان در مورد مدرسه مطلوب از نظر آنها 

دانلود مقالات پاسخ به موضوع پویش مهر 1402 + سفارش تدوین بصورت اختصاصی

دانلود مقاله و انشا در باره پویش مهر

مقاله مناسب برای دانش آموز متوسطه اول برای پویش مهر

هم اکنون 5 نمونه مقاله دانش آموزی برای پاسخ به پویش مهر  که متناسب با سطح دانش آموز کتوسطه اول : پایه های هفتم , هشتم و نهم  میباشد در سایت ما قابل دانلود بوده و از طریق کلیک روی دکمه زیر میتوانید لیست موارد را مشاهده و از بین آنها انتخاب و دانلود نمایید.

اگر میخواهید یک مقاله پاسخ به پویش مهر اختصاصی برای شما نوشته شده و در یک نسخه واحد به شما تحویل شود هم در پیام رسان های شاد یا واتس آپ و تلگرام به شماره 09332978858 پیام دهید.

دانلود مقالات پاسخ به موضوع پویش مهر 1402 + سفارش تدوین بصورت اختصاصی

دانلود مقاله و انشا در باره پویش مهر

 مقاله دانش آموزی متوسطه دوم برای ارائه به جشنواره پرسش مهر 1402

در سطح دانش آموزان متوسطه دوم دخترانه و پسرانه و البته در سطح معلمان , اولیان و فرهنگیان گرامی هم علاوه بر حدود 7 نمونه دانلودی در فرمت مقاله میتوانید نمونه های بیشتری در فرمت های داستان کوتاه , نمایشنامه و شعر ئذ سایت ما پیدا کرده و دانلود نمایید . برای مشاهده موارد دالودی روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود مقاله و انشا در باره پویش مهر

نمایشنامه در مورد پویش مهر

دانلود داستان کوتاه برای پاسخ به پویش مهر رئیس جمهور در سال 1402

ساخت وب نوشت برای جشنواره پویش مهر 1402

 

بخشی از سخنان رئیس جمهور در آیین بازگشایی مدارس اول مهر سال 1402 

متن خبر مربوط به سخنان رئیس جمهور در آیین بازگشایی مدارس سالتحصیلی 1403-1402  را از این لینک میتوانید مطالعه کنید.

دکتر رئیسی با بیان اینکه امسال به جای پرسش مهر، قصد دارم پویش مهر را مطرح کنم، در توضیح آن گفت: کشور ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی پیشرفت‌های بسیاری در همه بخش‌ها و مناطق کشور داشته است. شما دانش‌آموزان در روزهای اول پیروزی انقلاب نبودید، اما خوب است که از وضع گذشته باخبر بشوید و بدانید که چه وضعی داشتیم و الان کجا هستیم و در آینده باید چه مسیری را طی کنیم.

رئیس جمهور افزود: شما دانش‌آموزان برای اینکه بدانید در گذشته کجا بودیم، اکنون در چه جایگاهی هستیم و مسیر آینده کدام است، می‌توانید پیشرفت‌های کشور را به تصویر بکشید. حتماً شهر و روستای شما پیشرفت‌هایی داشته، مجموعه کشور علیرغم همه تهدیدها و تحریم‌ها و مشکلاتی که دشمنان برای کشور ایجاد کردند، پیشرفت‌های شگفت‌انگیزی داشته است.

دکتر رئیسی ادامه داد: می‌توانیم در کنار اردوهای راهیان نور برای بازدید از مناطق جنگی، اردوهای راهیان پیشرفت هم داشته باشیم که دانش‌آموزان و دانشجویان از طرف مدرسه و دانشگاه بروند و پیشرفت‌های کشور را مشاهده کنند و راویان، این پیشرفت‌ها را روایت کنند.

رئیس جمهور تصریح کرد: از دانش‌آموزان می‌خواهم که در این بازدیدها، پیشرفت‌ها را با قلم و بیان خود تصویر کرده و گزارش‌های آن را به مدرسه و معلمان محترم ارائه کنند و در مرحله بعد این گزارش‌ها برای دیگر دانش‌آموزان و والدین و همچنین برای دیگر مدارس به نمایش درآید و سپس در شهرها و استان‌های دیگر و به شکل یک جشنواره در سراسر کشور برگزار شود.

8 Oct 2023