طرح درس های روزانه پایه اول ابتدایی 1400

طرح درس روزانه اول ابتدایی

با دانلود این آرشیو کامل طرح درس روزانه و سالانه تمام دروس پایه اول ابتدایی شما تا پایان سالتحصیلی 99-400 میتوانید همه نیازهایتان را از این مجموعه تامین کنید . این مجموعه بصورت درس به درس و ماه به ماه طبقه بندی شده و منطبق با آخرین تغییرات کتب درسی در سالتحصیلی 400-99 تدوین شده است.

هم اکنون این بسته در کل 124 طرح درس در فرمت ورد شامل طرح درس همه نشانه ها , نگاره ها , تم ها و دروس پایه اول ابتدایی را دارد. 

طرح درس روزانه اول ابتدایی

 

فایل های رایگان در بسته طرح درس روزانه پایه اول

چند فایل رایگان علاوه بر طرح درس روزانه پایه اول ( بانک کامل همه دروس )  در این بسته اضافه شده اند که به شرح زیر میباشند:

آزمون عملکردی و مداد کاغذی پایه اول

2 فایل کامل پاورپوینت دروس گیاهان و دنیای سردو گرم

کتاب کار ریاضی پایه اول

کارنامه عملکرد توصیفی در فرمت ورد

در این بسته هم طرح و برنامه ریزی سالانه , ماهیانه و هفتگی موجود میباشد و هم طرح درس روزانه دروس از همه کتاب ها موجود میباشد و با داشتن این بسته تا پایان سال از هر منبع دیگری در زمینه طرح درس بی نیاز خواهید شد.

توجه کنید که این بسته نقصان هایی هم دارد و بطور کامل حاوی طرح تدریس همه دروس از همه کتاب ها نمیباشد .برای سال تحصیلی آتی انشاالله قصد داریم نواقص و کمبود های این بسته را بگیریم تا بتوانیم خدمات مفید تر و موثر تری را به زحمت کش ترین و دلسوزترین قشر جامعه ارائه دهیم.

27 Jul 2021