کارنامه توصیفی نوبت اول و دوم پایه دوم ابتدایی سالتحصیلی 1403-1402

کارنامه توصیفی دوم ابتدایی

کارنامه توصیفی پایه دوم ابتدایی سالتحصیلی 1403-1402

کاملترین و جدیدترین نمونه کارنامه توصیفی دوم ابتدایی مناسب و قابل استفاده همکاران شاغل در کلاس دوم مقطع ابتدایی فایل قابل ویرایش ورد . تنظیم شده است .

به جهت دریافت فایل ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید . در صفحه بعدی نام و ایمیلتونا وارد کرده و دکمه پرداخت را بزنید . سپس پروسه پرداخت را تکمیل کرده و کمی صبر کنید تا به سایت و صفحه دانلود ارجاع شوید . روی عبارت لینک دانلود فایل کلیک کرده و آن را در گوشی یا کامپیوتر تان دریافت و ذخیره کنید .

در صورت بروز هر مشکلی در هریک از مراحل ابتدا اینباکس و اسپم باکس ایمیلتان  را چک کنید . در صورتی که پول از حسابتان کسر شده و نتوانستید فایل را دریافت کنید سریعترین راه استفاده از خدمات پشتیبانی سایت ارتباط با ما از طریق پیام رسان ها : ترجیحا واتس آپ میباشد

برای دانلود کارنامه توصیفی پایه دوم ابتدایی 1402-1403 از دکمه زیر استفاده کنید

کارنامه توصیفی نوبت اول و دوم پایه دوم ابتدایی سالتحصیلی 1403-1402

برای دانلود کلیک کنید

نمونه هایی از جملات توصیفی کارنامه پایه دوم بصورت word

همکار گرامی توصیه ما به شما دانلود پک کامل کارنامه توصیفی پایه دوم بصورت  word میباشد .

در این پک چند طرح کارنامه توصیفی پایه دوم موجود بوده و قطعا میتواند نیازهای شما را در مقطع پایانی سال پوشش دهد . با اینحال میتوانید در ادامه بصورت رایگان جملات توصیفی مناسب برای کارنامه کلاس دوم دبستان را هم دانلود کنیــــــــــــد.

نام درس

خیلی خوب

خوب

قابل قبول

نیاز به تلاش

فارسی

او با دقت گوش می دهد . متن ها را با لحن مناسب ، روان می خواند . می تواند همه ی واژه های کتاب را خوانا ، درست بنویسد . بهتر است کتاب های داستان بخواند .

بیشتر وقت ها با دقت گوش می دهد .اغلب متن ها را روان می خواند . می تواند بیشتر واژه های کتاب را خوانا ، درست بنویسد .

او با یاد آوری گوش می دهد . گاهی متن ها را بدون غلط می خواند . برخی از کلمات را خوانا و درست می نویسد . از او بخواهید درس هایی را که یاد گرفته ابتدا شفاهی و سپس نوشتاری گزارش دهد .

او با راهنمایی معلم  گوش می دهد . گاهی متن ها را به صورت مستقل می خواند . به ندرت واژه ها را درست تشخیص می دهد . با انجام فعالیت هایی مانند گفت و گو بادیگران و تماشای فیلم های مورد علاقه می تواند بهتر بنویسد .

Caption

نمونه جملات توصیفی کارنامه دوم دبستان : ریاضی

او می تواند فعالیت مربوط به عدد، عملیات روی اعداد ، هندسه و هم چنین تمام فعالیت و تمرین های درس را با کمک ابزار و روش های مختلف انجام دهد . مسئله را خوب می خواند و درک می کند و به درستی حل می کند .

او می تواند بیشتر فعالیت مربوط به عدد، عملیات روی اعداد ، هندسه و هم چنین بیشتر فعالیت و تمرین های درس را با کمک برخی ابزار و روش های مختلف انجام دهد . مسئله را خوب می خواند و درک می کند وبیشتر اوقات می تواند به درستی حل  کند .

او می تواند برخی فعالیت مربوط به عدد، عملیات روی اعداد ، هندسه و هم چنین برخی فعالیت و تمرین های درس را با کمک ابزار و روش های مختلف انجام دهد . گاهی می تواند با خواندن مسئله آن ها را حل کند .

همواره با کمک معلم برخی فعالیت مربوط به عدد، عملیات روی اعداد ، هندسه و هم چنین برخی فعالیت و تمرین های درس را با کمک ابزار و روش های مختلف انجام می دهد . با راهنمایی معلم مسئله ها رامی خواند تا راهبرد مناسب را انتخاب کند .

نمونه جملات کارنامه توصیفی دوم ابتدایی word : علوم

او می تواند با مشاهده ، به شیوه ی علمی اطلاعاتی را درباره جانوران ، گیاهان ، خودش و محیط زیست گزارش کند و آموخته های خود را در زندگی به کار می گیرد .

او می تواند با مشاهده ، به شیوه ی علمی بیشتر اطلاعات را درباره جانوران ، گیاهان ، خودش و محیط زیست گزارش کند و بیشتر آموخته های خود را در زندگی به کار می گیرد

او می تواند با مشاهده ، به شیوه ی علمی برخی اطلاعات را درباره جانوران ، گیاهان ، خودش و محیط زیست گزارش کند و همچنین اغلب آموخته های خود را در زندگی به کار می گیرد

او به ندرت از برخی شیوه ی علمی، اطلاعاتی را درباره جانوران ، گیاهان ، خودش و محیط زیست گزارش می کند وهمچنین با راهنمایی معلم آموخته های خود را در زندگی به کار می گیرد

21 Jun 2022