Tosifi6

برنامه های ستاد پروژه مهر مدارس با توجه شرایط خاص سالتحصیلی جدید متاثر از کرونا و تغییر وزیر

جهت دانلود پروژه مهر 1400 سالتحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ + دانلود مستندات کامل بصورت قابل ویرایش خواهشمند است توضیحات ارائه شده در پایین را با دقت مطالعه نمایید.

پروژه مهر یعنی برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس و متاسفانه در شرایط سالتحصیلی 1401-1400 متغیر های زیادی هستند که باعث میشوند عملا امکان برنامه ریزی دقیق فراهم نباشد و هر برنامه ریزی در قالب پروژه مهر 1401-1400 باید منعطف باشد و به گونه ای تدوین شود که برای حالت های مختلف بازگشایی مدارس اععم از بازگشایی و ادامه کاملا حضوری , بازگشایی و ادامه کاملا مجازی و غیر حضوری و حالت بینابین یعنی حضوری و نیمه حضور بصورت ترکیبی امکان تغییر داشته باشد .  سالتحصیلی 1400-1401 از جهات بسیاری شرایط ویژه و کاملا متفاوتی با سالهای تحصیلی قبلی دارد. مهمترین متغیر هایی که باعث شده اند سالتحصیلی 1401-1400 شرایط ویژه تری داشته باشند شرایط حاد کرونایی و شیوع گسترده کرونا سویه دلتا در کشور میباشد و با توجه به نزدیکی به مهر ماه همچنان بازگشایی مدارس در حاله ای از ابهام قرار دارد .

مساله دیگری که بر شرایط خاص سالتحصیلی پیش رو سایه افکنده است تغییر دولت و به تبع آن تغییر وزیر آموزش و پرورش و سیاست گذاری های خرد و کلان نظام آموزشی در مواجهه با بیماری کرونا و شرایط حضوری یا مجازی بودن مدارس است .

وزیر آموزش و پرورش دولت وحانی و تیم مشاورانش شانس بالایی برای حضوری بودن مدارس متصور بودند و اصرار به بازگشایی عادی مدارس داشتند . در همین راستا وزیر دستورالعملی برای بازگشایی مدارس و پروژه مهر ۱۴۰۰-۱۴۰۱ سالتحصیلی 1401-1400 به همه ادارات کل و ادارات و مدارس ابلاغ کردند که در اامه بخش هایی از آن را ملاحضه میکنید و فایل کامل دستورالعمکل ستاد پروژه مهر مدارس 1400-1401 را هم میتوانید با کلیک روی دکمه زیر دانلود و ملاحضه کنید.

چند نکته که قبل از دانلود باید بدانید

برای دریافت این بسته های دانلودی پروژه مهر 1400 سالتحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ + دانلود مستندات کامل بصورت قابل ویرایش هزینه کمی را در نظر گرفته ایم تا بتوانیم هزینه های مرتبط با سایت و همکاران بخش مراقبت و پشتیبانی سایت را تامین کنیم .

از لحظه خرید و دانلود این بسته های پروژه مهر ۱۴۰۰ تا 3 ماه قطعا هر تغییری در بسته ها اعمال شود برای خریداران ارسال خواهد شد و ما متعهد به ارسال رایگان بروزرسانی های احتمالی و تغییرات تا پایان آذر ماه 1400 هستیم .

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از پکیج های دانلودی زیر ابتدا روی یکی از دکمه های زیر کلیک کرده و وارد صفحهع اصلی و دانلودی شوید .

پکیج های دانلودی

پکیج های دانلود پروژه مهر 1400 سالتحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱

دانلود  پروژه مهر مدارس ابتدایی 1401-1400

دانلود  پروژه مهر متوسطه اول 1401-1400

دانلود  پروژه مهر متوسطه دوم 1401-1400

دانلود  برنامه سالانه مدارس ابتدایی 1401-1400

دانلود  برنامه سالانه متوسطه اول 1401-1400

دانلود  برنامه سالانه متوسطه اول 1401-1400

پروژه مهر

پروژه مهر  ۱۴۰۰-۱۴۰۱ نماد برنامه ریزی در اوج بی بلاتکلیفی

در شرایطی که کمتر از یکماه تا شروع فصل بازگشایی مدارس در مهر ماه 1400 باقی مانده است هنوز هیچ کسی نمیداند مدارس چگونه باز میشوند . و عملا پروژه مهر 1400 سالتحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ را میتوان به عنوان برنامه ریزی در اوج بی برنامگی و بلاتکلیفی خطاب کرد و قطعا این نوع از برنامه ریزی باید کاملا انعطاف پذیر بوده و متناسب با تصمیماتی که اتخاذ میشود و ابلاغیه های وزارت آموزش و پرورش بتوان این برنامه را تغییر داد . از همین رو ما برای پروژه مهر 1400 سالتحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱  شرایط ویژه ای مانند گارانتی اصلاح و اعمال تغییرات تا آذر ماه را ارائه کرده ایم تا شاید بتوانیم در این شرایط بلاتکلیفی باز هم در کنارتان باشیم.

پروژه مهر را میتوان مهم ترین کار آموزش پرورش دانست زیرا که پروژه مهر نماد برنامه ریزی، سازماندهی، هماهنگی، راهبری و ارزشیابی در راستای حداکثر کارآیی و اثر بخشی است.

برنامه‌ریزی و فراهم‌ کردن زمینه مناسب برای بازگشایی هر چه مطلوب تر مدارس، مهمترین هدف پروژه مهر است.

 مهمترین پروژه ملی در آغاز سال تحصیلی پروژه مهر ۱۴۰۰-۱۴۰۱  است، تصریح کرد: هدف اصلی پروژه مهر خلق مدرسه ای شاداب و مهری با نشاط و ماندگار برای دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی است که از این جهت پروژه مهر یکی از مهمترین پروژه ملی در آغاز سال تحصیلی به‌شمار می‌آید و ما نیز باید آن را به نحو احسن برگزار نماییم.

موارد ضعف باید اصلاح و موارد قوت باید تقویت شود تا خروجی و بازگشایی خوبی را برای سال تحصیلی جدید داشته باشیم؛ زیرا بازگشایی مدارس یکی از رویدادهای مهم هر کشور است که در جامعه و زندگی مردم بسیار تاثیرگذار است.

 

 آذر مهر مدارس

مهمترین برنامه زمینه‌ساز برای شروع سال تحصیلی جدید اجرایی شدن فعالیت‌های پیش‌بینی شده در کارگروه‌های مختلف از حوزه ستاد تا صف و به ویژه در مدارس است.

همکاران گرامی از سراسر کشور میتوانید کاملترین و ابتکارانه ترین نمونه های پروژه مهر 1400-1401  و پاسخ و مقاله پرسش مهر رئیس جمهوری 1400 را از وبسایت آذز مهر مرجع تخصصی پروژه مهر مدارس ابتدایی و متوسطه دانلود کنید. این سایت یکی از زیر مجموعه های گروه پژوهشی بانک فایل معلمان بوده که بصورت تخصصی برای انتشار نمونه فایل های پروژه مهر 1401-1400  مدارس و مقالات پاسخ به پرسش مهر 97 رئیس جمهوری فعالیت میکند دریافت کنید. لازم به توضیح است وبسایت آذر مهر یکی از زیر مجموعه های بانک فایل معلمان : گویا طرح میباشد که سعی دارد برای ارتباط بهتر و مستمر تر با شما اقدام به انتشار و بارگذاری فایل های پروژه مهر کند.

برای مشاهده پکیج های دانلودی پروژه مهر کلیک کنید

دانلود نمونه ها

آذر مهر : سایت تخصصی پروژه مهر

پروژه مهر مدارس ابتدایی 1400-1401

با توجه به استقبالی که سال قبل از مجموع پکیج های پروژه مهر مدارس ابتدایی ما به عمل آمد بر آن شدیم به شکلی قویتر و ویژه تر سالتحصیلی 1400-1401 را پوشش دهیم. بدین جهت هم اکنون 5 پکیج طلایی کامل پروژه مهر مدارس ابتدایی 1400 را با مستندات کامل تهیه کرده ایم که میتوانید با مراجعه به صفحه پروژه ها آنها را ملاحظه کرده و در صورت نیاز دانلود نمایید.

پروژه مهر 1400 سالتحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱

این پکیج ها انعطاف لازم را برای ایجاد تغییرات لازم در صورت حضوری یا غیر حضوری بودن مدارس دارند و تا پایان آذر ماه هر گونه تغییری در این مجموعه اعمال شود برای خریداران پکیج ارسال خواهد شد.

با ورود به لینک زیر بانک پروژه مهر 1400 مدارس ابتدایی  , پروژه مهر متوسطه اول و پروژه مهر دبیرستان و هنرستان و البته فایلای بسیار دیگری همچون اقدام پژوهی , درس

اپژوهی , طرح جابربرنامه سالانه مدارس , پاسخ و مقاله پرسش مهر رئیس جمهوری را مشاهده و دانلود کنید.:

برای مشاهده پکیج های دانلودی پروژه مهر کلیک کنید

مرکز دانلود گویا طرح

مقالات ویژه معلمان و دانش آموزان

اخبار و مقالات آموزشی و پژوهشی ویژه برای معلمان و دانش آموزان , پاسخ به پرسش مهر  رئیس جمهوری , نمونه های پروژه مهر ۱۴۰۰-۱۴۰۱  و صدها فایل و مقاله دانش آموزی را در چند دقیقه از وبسایت آذر مهر دریافت کنید.

پروژه مهر : دانلود کاملترین پکیج آماده پروژه مهر 97-98

اخبار و مقالات آموزشی برای معلمان و دانش آموزان را علاوه بر مطالب تخصصی نمونه های پروژه مهر ۱۴۰۰-۱۴۰۱ میتوانید از سایت ما دانلود کنید.

راهنمای فعالیت های ستاد

تحقق فعالیتها و اقدامات کارگروه های پروژه مهر در سایه هم‌افزایی و مشارکت همه جانبه امکان پذیر است/ پروژه مهر و زیر نظام های آن مهمترین برنامه زمینه ساز برای شروع سال تحصیلی است

ارسال چهارمین مرحله تجهیزات پروژه مهر به مدارس استان

ارسال چهارمین مرحله تجهیزات پروژه مهر به مدارس استان

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، از ارسال چهارمین مرحله تجهیزات پروژه مهر به مدارس استان خبر داد. ...

توجیه عوامل ستاد پروژه مهر در منطقه و مدارس پاشنه آشیل این فعالیت مهم می باشد

توجیه عوامل ستاد پروژه مهر در منطقه و مدارس پاشنه آشیل این فعالیت مهم می باشد

جلسه ستاد پروژه مهر به صورت مجازی برگزار شد ...

در اجرای برنامه های پروژه مهر، مقدمات لازم برای آماده سازی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید انجام و در دست پیگیری است

در اجرای برنامه های پروژه مهر، مقدمات لازم برای آماده سازی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید انجام و در دست پیگیری است

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه در اجرای برنامه های پروژه مهر، مقدمات لازم به منظور بازگشایی مدارس فراهم و فعالیت ها در دست پیگیری است، ثبت ...

اهم اقدامات و عملکرد پروژه مهر 1400 تشریح و برنامه های استان برای بازگشایی مدارس تشریح شد

اهم اقدامات و عملکرد پروژه مهر 1400 تشریح و برنامه های استان برای بازگشایی مدارس تشریح شد

مهمترین دغدغه کارگروه خانواده پروژه مهر، رفع نگرانی اولیا وکاهش اضطراب دانش آموزان خواهد بود

مهمترین دغدغه کارگروه خانواده پروژه مهر، رفع نگرانی اولیا وکاهش اضطراب دانش آموزان خواهد بود

نظارت میدانی از روند پروژه مهر شهرستان ها در اولویت قرار گیرد

نظارت میدانی از روند پروژه مهر شهرستان ها در اولویت قرار گیرد

رصد مستمر اجرای پروژه مهر در مناطق ۲۴ گانه آموزش و پرورش آذربایجان غربی

رصد مستمر اجرای پروژه مهر در مناطق ۲۴ گانه آموزش و پرورش آذربایجان غربی

ابلاغ«برنامه نظارتی پروژه مهر»

ابلاغ«برنامه نظارتی پروژه مهر»

«برنامه نظارتی پروژه مهر» ابلاغ شد

«برنامه نظارتی پروژه مهر» ابلاغ شد

پروژه مهر مدارس متوسطه 1400-1401

مجموعه کاملی از مستندات , فرم ها , پاورپوینت و برنامه عملیاتی مبتکرانه سالتحصیلی 1401-1400 :  کاملترین و متنوع ترین نمونه های پروژه مهر مدارس متوسطه 1401-1400 برای مدیران و معاونین که بصورت مبتکرانه ای طراحی شده و علاوه بر دارا بودن کلیه  فرم ها و مستندات  پروژه مهر مدارس متوسطه اول و دوم یک نمونه تکمیل شده همراه با آموزش نحوه تکمیل فرم ها را هم دارد.

پروژه مهر

مدیران گرامی مدارس , معاونان اجرایی , عمومی و آموزشی مدارس متوسطه اول و دوم با ما همراه باشید . ما برای سالتحصیلی 1400-1401 برنامه های ویژه ای برای شما تدارک دیده ایم . اگر دنبال برترین و کاملترین و مبدعانه ترین نمونه های پروژه مهر و داستان نویسی نوروزی هستید میتوانید روی ما حساب کنید . ما چندین نمونه کامل و عملیاتی پروژه مهر 97-98 را آماده کرده ایم و از مرداد ماه 97 میتوانید با مراجعه به سایت ما آنها را مشاهده و دانلود نمایید.

هم اکنون میتوانید شما در سایت آذر مهر به کاملترین پکیج پروژه مهر مدارس برای مدیران و معاونین دسترسی داشته باشید.

نحوه دانلود نمونه های آماده و کامل

کاربران گرامی به اطلاع میرساند از اواخر تیر ماه 1397 وبسایت آذر مهر به وب سرور جدئیدش منتقل خواهد شد و نمونه فایل های آماده و کامل پروژه مهر مدارس ابتدایی و متوسطه و مقالات پاسخ به پرسش مهر و سایر مقالات را میتوانید از مرداد ماه 97 براحتی مشاهده , انتخاب و دانلود کنید.

اگر سئوالی دارید , اگر به دنبال سفارش یک فایل ویژه پژوهشی و.. هستید میتوانید با ما تماس بگیرید .

برای اینکار به لینک زیر مراجعه کنید.

 

نمونه پروژه مهر ابتدایی

دانلود پروژه مهر متوسطه اول

پروژه مهر مدارس متوسطه دوم

کلیه کارهایی که در یک مدرسه، یا حتی ادارات به خاطر هر چه بهتر برگزار شدن بازگشانی مدارس از قبیل زیبا نمودن فضاهای درسی، آماده کردن مدرسه برای شروع سال تحصیلی 99-1398 و برگزاری جشن برای دانش آموزان است پروژه مهر نامیده می شود.

لیست مواردی موجود در این پکیج که بر اساس طرح تعالی و تدبیر طراحی شده است :

 1. طراحی زیبای در رابطه با معرفی آموزشگاه
 2. لیست مطالب
 3. درباره پروژه مهر بهتر بدانیم
 4. فعالیت های قابل اجرا

نگارش جداول مربوطه در رابطه برگزاری و نگارش صورت جلسات به صورت آماده و کامل در رابطه با فعالیت های تابستان

 1. اهمیت به مسائل بهداشتی مدرسه
 2. زیبا نمودن مدرسه
 3. بررسی و سرویس لوازم سمعی بصری
 4. اهمیت به تربیت بدنی در  مدرسه
 5. بهبود همه بخشهای مدرسه
 6. توجه به فضای سبز آموزشگاه
 7. آماده نمودن کلاسی از لحاظ لیست دانش آموزان٬برنامه درسی٬ و رسم نمودار درسی
 8. آماده نمودن مدرسه برای جشن شکوفه ها
 9. توجه به شروع سال با مراسم متنوع
 10. دعوت از اهالی علم و فرهنگ
 11. توزیع کتب درسی و برنامه ریزی
 12. بهره برداری از نظرات اعضای ستاد پروژه مهر
 13. خرید لوازم التحریر ایرانی
 14. اهمیت به پذیرایی از فرهنگیان٬پدر و مادران و محصلان
 15. برنامه ریزی و چاپ بنر پیرامون شرح وظایف اعضا و کارکنان آموزشگاه
 16. تهیه کارت های دانش آموزی و پرس آن
 17. تقسیم کلاس دانش آموزان
 18. مهم ترین برنامه های پروژه ی مهر مدرسه در سال 1397

مهمترین فعالیت مورد نظر ستاد پروژه مهر(شانزده گزینه)

 1. -اعضای ستاد پروژه مهر و شرح وظایف
 2. فعالیت های صورت گرفته در این راستا 90 گزینه
 3. گزارش آماده ویژه ی پروژه مهر با بیان منشی جلسات
 4. گزارش اعمال انجام شده در خصوص پروژه مهر نزدیک به سی مورد
 5. تهیه و توزیع شرح وظایف کامل
 6. تهیه قالب پاورپوینت کامل جهت مستند سازی فعالیت های پروژه مهر 98

پکیج ویژه بازگشایی مدارس متوسطه اول مهر ماه 1400

برای مهر ماه سال 1400 و بازگشایی مدارس در سالتحصیلی 1401-1400 مدارس متوسطه اول پکیجی متغیر و با لحاظ احتمالات نحوه آغاز به کار و ادامه کار مدارس تدوین کرده ایم.  مدیران مدارس راهنمایی ( متوسطه اول ) و البته معاونین گرامی که درگیر آماده سازی مدرسه شان جهت سالتحصیلی جدید هستند 3 پکیج طلایی حاوی کلیه مستندات , شرح وظایف اعضای ستاد و برنامه های ستاد پروژه مهر مدارس راهنمایی : متوسطه اول را تدارک دیده ایم که کلیه بسته ها بصورت فایل های ورد و اکسل و قابل ویرایش بوده و قطعا با توجه به حجم این بسته ها که چیزی حدود 50 مگابایت هستند با صرف زمانی حدود 10 دقیقه قادر خواهید بود یکی از این مجموعه های پروژه مهر متوسطه اول را دانلود کرده و در برنامه ریزی ستاد پروژه مهر مدرسه راهنمایی خودتان از آن استفاده نمایید . دانش آموزان و معلمان عزیز هم در فکر تهیه و تدوین مقاله پاسخ به پرسش مهر 98 رئیس جمهوری هستیم . پرسش مهر 20 رئیس جمهور به محض مشخص شدن در اول مهر ماه 97 را پوشش داده و با ارائه مقالاتی منحصر برفرد و کامل در جهت پاسخ به پرسش مهر رئیس جمهوری خواهیم کوشید.

برنامه های ستاد دبیرستان

همکاران عزیز دبیرستانی اععم از مدیران مدارس دبیرستان : متوسطه دوم و معاونین اجرایی و پرورشی دبیرستان میتوانید به جهت دانلود پکیج کامل مستندات و برنامه های ستاد پروژه مهر دبیرستان برای سالتحصیلی 98-99 با کلیک روی دکمه زیر با عنوان مشاهده و دانلود پروژه ها آنها را مشاهده نموده و دریافت نمایید .

هم اکنون 2 نمونه کاملا مجزا از هم و متفاوت پروژه مهر دبیرستان برای سالتحصیلی 99-98 را در سایت آذر مهر مدارس میتوانید مشاهده نمایید و بسته به سطح استقبال همکاران ما قطعا قابلیت تهیه بسته های بیشتر و بارگذداری پکیج های دانلودی دیگر را در سرور سایت دارند.

حجم کلی هر یک از مجموعه های پروژه مهر  مدارس متوسطه دوم حدود 50 تا 60 مگابایت بوده و یکی از بسته ها حاوی برنامه سالانه تعالی و تدبیر بوده و یکی صرفا بسته برنامه های ستاد پروژه مهر 98 دبیرستان میباشد.

نمونه پروژه مهر مدارس متوسطه : پاورپوینت , فرم ها, مستندات

17 Jun 2018

پروژه مهر مدارس متوسطه چیست؟ به طور کلی به تمام برنامه ها و فعالیت هایی که در یک آموزشگاه ، یا حتی ادارات به منظور هر چه باشکوه تر برگزار شدن بازگشانی مدارس از قبیل زیبا سازی فضاهای آموزشی ، آماده نمودن آموزشگاه و مدارس برای آغاز سال تحصیلی و برگزاری جشن درخور دانش آموزان می باشد پروژه مهر نام دارد .

انشا پرسش مهر با موضوع مهارت هایی که سال قبل یاد گرفتم

27 May 2018

انشاء پرسش مهر در پاسخ به پرسش مهر ۹۷ ریاست محترم جمهوری انشاء تحت عنوان مهمترین مهارتهایی که در سال قبل یاد گرفتم را در فرمت ورد و قابل ویرایش و در ۲۱ صفحه برای شما آماده کرده ایم که همینک میتوانید این مقاله بسیار کامل را که با نثری روان و ساده از زبان دانش [...]

لیست کامل دانلودی

دانلود نمونه ها

پروژه مهر 97-98 : وبسایت تخصصی آذر مهر

پروژه مهر 1400 سالتحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱

در وبسایت آذر مهر  میتوانید به راحتی به بانک کاملی از مقاله های پاسخ به پرسش مهر 1400 ریاست جمهوری , انواع جواب های قابل ارائه به پرسش مهر ریاست جمهوری در سالتحصیلی 1401-1400 , اقدام پژوهی و گزارش تخصصی بر اساس موضوع پرسش مهر دست یابید . این سایت بصورت تخصصی برای بارگذاری و معرفی نمونه های آماده پروژه مهر 97-98 راه اندازی شده است میتوانید به لینک دانلود نمونه فایل پروژه مهر 97 سال تحصیلی 98-1397مدارس دسترسی داشته باشید .

پروژه مهر 1400 سالتحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱

 

نمونه پروژه مهر ابتدایی

دانلود پروژه مهر متوسطه اول

پروژه مهر مدارس متوسطه دوم

توجه داشته باشید آذر مهر یکی از سایت های تخصصی و زیر مجموعه بانک فایل معلمان ایران میباشد.

نمونه برنامه عملیاتی مهر مدارس ابتدایی و متوسطه

با ورود به لینک زیر پکیج های پروژه مهر 1401  را مشاهده و دانلود کنید.:

مرکز دانلود گویا طرح

آذر مهر

, کاملترین و بروزترین نمونه پروژه مهر 1400 , مقاله پاسخ به پرسش مهر 22 رئیس جمهوری , مقالات و مطلب پژوهشی ویژه معلمان ,اخبار و مقالات آموزشی برای معلمان و دانش آموزان را از آذر مهر بخواهید.

آذر مهر یکی از سایت های زیر مجموعه بانک فایل معلمان میباشد.

links

پروژه مهر برای مدیران مدارس

نمونه های پروژه مهر برای معاون اجرایی

پروژه مهر 1400 برای معاون عمومی

نمونه پروژه مهر برای معاون پرورشی

اقدام پژوهی

درس پژوهی

تجارب برتر تربیتی

طرح کرامت

طرح جابر

لیست کامل دانلودی

دانلود نمونه ها

 

درس پژهی

اقدام پژوهی

برنامه سالانه و تقویم اجرایی

روایت پژوهی

کنش پژوهی

کارنمای معلمی

طرح جابر

طرح کرامت

گزارش تخصصی