برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس متوسطه اول و دوم+ تقویم اجرایی

برنامه سالانه معاون پرورشی

این بسته برای اولین مرتبه در تیر ماه 1401 برای دانلود بارگذاری گردید . مجموعه کامل برنامه سالانه معاون پرورشی + تقویم اجرایی معاون پرورشی برای  متوسطه اول و متوسطه دوم را همینک قادر هستید از طریق کلیک روی دکمه زیر یکجا و در یک پکیج دانلود و استفاده نمایید.

در این بسته دانلودی برنامه سالانه و تقویم اجرایی معاون پرورشی مدرسه, برنامه سالانه معاون پرورشی متوسطه اول و برنامه سالانه معاون پرورشی متوسطه دوم هم بصورت خام و قابل ویرایش و همراه با نمونه تکمیل شده گنجانده شده است تا انشاالله بتواند پاسخگوی شایسته ای به همه نیاز های همکارانی که در پست معاون پرورشی مدارس فعالند نماید.

بسته دانلودی برنامه پرورشی متوسطه اول برای سالتحصیلی 1401-1402

این مجموعه و بسته دانلودی برنامه پرورشی متوسطه اول برای سالتحصیلی 1401-1402 در تیر ماه 1401 بازطراحی و متناسب با سالتحصیلی پیش رو بروزرسای شده است . تمنا داریم صرفا جهت استفاده شخصی دانلود نمایید.

دانلود پکیج برنامه و تقویم اجرایی معاون پرورشی متوسطه اول

برنامه سالانه و كنترل مكمل ساير وظايف و كاركردهاي معاون پرورشیمتوسطه اول 1401-1402 در مدرسه است برنامه سالانه فعاليتي است كه معاون پرورشی انجام مي‌دهد تا تشخيص دهد آيا عملكردهاي سازماندهي وي هدف‌هاي تعيين شده را به گونه‌اي موفقيت‌آميز محقق مي‌سازد يا خير. پس به طوركلي، برنامه سالانه معاون پرورشی، پژوهشي است كه در نهايت به كسب اطلاعات از وضع موجود و مقايسه آن با شكل مطلوب مي‌انجامد. چنانچه در مقايسه با وضع مطلوب، انحراف يا مشكلي مشاهده شود، با اعمال كنترل، مدرسه به وضع مطلوب باز مي‌گردد. چه بسا به علت عدم مشاهده انحراف، نيازي به كنترل و تصحيح عمليات نباشد. بنابراين، نظارت مقدم بر كنترل و به عبارتي مهم تر از آن است. مي‌توان گفت نظارت و كنترل در تنظیم برنامه سالانه معاون پرورشی دو بعد اساسي دارند: كنترل اطلاعات علمي، و كنترل مدرسه درس. اطلاعات علمي را مي‌توان با ارزشيابي انجام داد و آن را كنترل كرد و كنترل مدرسه از طريق شناخت مسائل رفتاري و انضباطي فراگيران ميسر مي‌شود.

برنامه سالانه پرورشی متوسطه دوم

برای سالتحصیلی 1402-1401 پکیج نسبتا کاملی تحت عنوان برنامه سالانه معاون پرورشی متوسطه دوم به همراه تقویم اجرایی با آخرین ویرایش و در فرمت فایل ورد را بریتان تدارک دیده ایم . همینک میتوانید به جهت دانلود و دریافت این نمونه برنامه سالانه سالانه پرورشی متوسطه دوم برای سالتحصیلی 1401-1402 روی دکمه زیر کلیک کرده و در صفحه باز شده فایل مورد نظر را دریافت نمایید..

دانلود پکیج برنامه و تقویم اجرایی معاون پرورشی متوسطه دوم

برنامه معاون پرورشی مدارس قرآنی برای سالتحصیلی 1402-1401

جهت دانلود و دریافت سته برنامه معاون پرورشی مدارس قرآنی برای سالتحصیلی 1402-1401 ابتدا روی لینک زیر کلیک و در سایت باز شده پروسه خرید را تکمیل نمایید.

دانلود پکیج برنامه و تقویم اجرایی معاون پرورشی مدارس قرآنی

درباره برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس قرآنی می توان گفت :اصلی ترین هدف در بعد پرورش در آموزش و پرورش تعمیق باورها و مبانی مذهبی و اعتقادی دانش آموزان می باشد . در راستای تحقق این هدف و بر اساس سند تحول بنیادین فعالیت های اجرایی زیر پیش بینی گردیده که انشاءا… با لطف و عنایات الهی و تلاش همه جانبه همکاران و دانش آموزان محقق گردد .

۱/۱ بر پا نمودن مراسم آغازین و بهره گیری از توانمندی های دانش آموزان و همکاری در این مراسم

۲/۱ توجّه خاص به مراسم ایام ا… ، اعیاد ، جشن های مذهبی ، ایام سوگواری و عزاداری

۳/۱برگزاری مراسم قرآنی

۴/۱ تشکیل انجمن اسلامی و به عضویت درآوردن دانش آموزان

۵/۱ برگزاری منظم نماز جماعت

۶/۱ اجرای برنامه ها و بزرگداشت های شهدا در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

۷/۱ شرکت دانش آموزان در مسابقات و برنامه های مذهبی ودینی درون آموزشگاهی

۸/۱شرکت دانش آموزان در مسابقات فرهنگی و هنری

۹/۱ شرکت دانش آموزان در مسابقات ورزشی و…. آموزشگاهی

دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی معاون پرورشی متوسطه 1402-1401

 

جهت دانلود این مجموعه دکمه زیر را لمس نمایید.

برای مشاهده لیست کامل فایل های برنامه سالانه , برنامه تدبیر , تعالی مدیریت مدرسه , پروژه مهر مدارس , برنامه تدبیــر 1402-1401 و ..دریافت پکیج کامل برنامه سالانه معاون پرذورشی مدارس متوسطه اول و دوم به همراه تقویم اجرایی معاون پرورشی 1402-1401 لازم است ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی معاون پرورشی متوسطه 1402-1401

سایر فایل های دانلودی برنامه سالانه و تقویم اجرایی

 

1 Sep 2019