پروژه مهر 1402 + دانلود مستندات کامل بصورت قابل ویرایش

شروع مدارس در مهر ماه 1402

پکیج انعطاف پذیر پروژه مهر 1402 سالتحصیلی 1403-402 با لحاظ پایان شرایط کرونا و حضوری بودن مدارس و پشتیبانی تا آخر مهر ماه 1402 برایتان آماده کرده ایم که در ادامه لینک های دانلود را مشاهده میکنید.

امسال در شرایطی به استقبال مهر ماه و بازگشایی مدارس میرویم که شرایط نسبت به سال قبل متفاوت شده و  بازگشایی مدارس حضوری خواهد بود  مدارس در سال جدید  بازگشایی شده و حضوری ادامه به کار  خواهند داد .از همین رو تدوین و برنامه ریزی بسته پروژه مهر امسال با چالش های کمتری نسبت به 2 سال کرونایی روبرو است.  و با توجه به نزدیکی به مهر ماه همچنان بازگشایی مدارس از هم اکنون میتوانید برای بازگشایی مدرسه خودتان برنامه ریزی کنید. .

دانلود  پروژه مهر مدارس ابتدایی 1402

دانلود  پروژه مهر متوسطه اول 1402

دانلود  پروژه مهر متوسطه دوم 1402

پروژه مهر 1402

دانلود فرم ها و مستندات و پاورپوینت برنامه های ستاد پروژه مدارس ابتدایی و متوسطه

با گذر از 2 سال کرونایی برای 1402 ما پکیج منعطفی را برای پروژه مهر 1403-1402 و برنامه سالانه و تقویم اجرایی  مدارس آماده کرده ایم و در طی زمانی که تا بازگشایی مدارس باقی مانده است بسته دانلودی پروژه مهر 1402 سالتحصیلی ۱۴۰2-1403 با قابلیت اعمال تغییرات لازم متناسب با شرایط مدرسه شما از خرداد 1402 در سایت بارگذاری شده و اماده دانلود میباشد و  به طور مرتب این پکیج های دانلودی شامل مستندات کامل و فرم های تکمیل شده پروژه مهر مدارس ابتدایی , پروژه مهر 1403-1402 مدارس متوسطه اول و دوم و برنامه سالانه مدارس ابتدایی و متوسطه برای سالتحصیلی پروژه مهر -1402 پیش رو را اصلاح و مجددا در سایت بارگذاری کنیم .

 

 

آفرم های تکمیل شده, پاورپوینت , چارت سازمانی و هر آنچه برای برنامه ریزی شروع و ادامه کار مدرسه تان لازم دارید را ما در پکیج های متونعی تدارک دیده ایم.

شرایط دانلود و دریافت بروزرسانی های احتمالی

برای دریافت این بسته های دانلودی پروژه مهر 1402  مجبور شدیم هزینه کمی را در نظر بگیریم تا بتوانیم هزینه های بارگذاری و نگهداری سایت و همکاران بخش مراقبت و پشتیبانی سایت را تامین کنیم . 

از لحظه خرید پروژه مهر 1402 و دانلود این بسته ها تا 3 ماه قطعا هر تغییری در بسته ها اعمال شود برای خریداران ارسال خواهد شد و ما متعهد به ارسال رایگان بروزرسانی های احتمالی و تغییرات تا پایان آذر ماه 1401 هستیم .

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از پکیج های دانلودی زیر ابتدا روی یکی از دکمه های زیر کلیک کرده و وارد صفحهع اصلی و دانلودی شوید . 

پکیج های دانلودی پروژه مهر 1402-1403

دانلود  پروژه مهر مدارس ابتدایی 1402

دانلود  پروژه مهر متوسطه اول 1402

دانلود  پروژه مهر متوسطه دوم 1402

دانلود  برنامه سالانه مدارس ابتدایی 1402

دانلود  برنامه سالانه متوسطه اول 

دانلود  برنامه سالانه متوسطه اول 

پروژه مهر نماد برنامه ریزی , سازماندهی , هماهنگی, راهبری و ارزشیابی در مدارس

پروژه مهر را میتوان مهم ترین کار آموزش پرورش دانست زیرا که پروژه مهر نماد برنامه ریزی، سازماندهی، هماهنگی، راهبری و ارزشیابی در راستای حداکثر کارآیی و اثر بخشی است.

برنامه‌ریزی و فراهم‌ کردن زمینه مناسب برای بازگشایی هر چه مطلوب تر مدارس، مهمترین هدف پروژه مهر ۱۴۰۱ است.

 مهمترین پروژه ملی در آغاز سال تحصیلی پروژه مهر است، تصریح کرد: هدف اصلی پروژه مهر خلق مدرسه ای شاداب و مهری با نشاط و ماندگار برای دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی است که از این جهت پروژه مهر یکی از مهمترین پروژه ملی در آغاز سال تحصیلی به‌شمار می‌آید و ما نیز باید آن را به نحو احسن برگزار نماییم.

موارد ضعف باید اصلاح و موارد قوت باید تقویت شود تا خروجی و بازگشایی خوبی را برای سال تحصیلی جدید داشته باشیم؛ زیرا بازگشایی مدارس یکی از رویدادهای مهم هر کشور است که در جامعه و زندگی مردم بسیار تاثیرگذار است.

برنامه های ستاد پروژه مهر 1402 مدارس ابتدایی و متوسطه

مطابق با روندکاری سالهای گذشته امسال هم پکیج های کاملی را برای پروژه مهر 1401 تدارکدیده ایم . این پکیج ها با لحاظ شرایط کرونایی وشرایط عادی تنظیمشده اند وبرای هر دو حالت آموزشمجازی وحضوریبرنامه کاملی را تدوین کرده ایم.

اخبار و مقالات آموزشی برای معلمان و دانش آموزان , پاسخ به پرسش مهر 1402 رئیس جمهوری , نمونه های پروژه مهر و صدها فایل و مقاله دانش آموزی را در چند دقیقه از وبسایت امداد معلم دریافت کنید.

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی پروژه مهر کلیک کنید

مرکز دانلود گویا طرح

اخبار و مقالات آموزشی برای معلمان و دانش آموزان را علاوه بر مطالب تخصصی نمونه های پروژه مهرمیتوانید از سایت ما دانلود کنید.

چگونه میتوانیم فایل ها را دانلود کنم؟

کاربران گرامی به اطلاع میرساند از اواخر تیر ماه 1402 وبسایت امداد معلم به وب سرور جدئیدش منتقل خواهد شد و نمونه فایل های پروژه مهر و مقالات پاسخ به پرسش مهر و سایر مقالات را میتوانید از مرداد ماه 400 براحتی مشاهده , انتخاب و دانلود کنید.

اگر سئوالی دارید , اگر به دنبال سفارش یک فایل ویژه پژوهشی و.. هستید میتوانید با ما تماس بگیرید .

برای اینکار به لینک زیر مراجعه کنید.

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی پروژه مهر کلیک کنید

مرکز دانلود گویا طرح

پروژه مهر 1401

برنامه نظارتی ابلاغی وزیر آموزش و پرورش دولت روحانی برای سالتحصیلی 1403-1402

وزیر آموزش و پرورش دولت روحانی ، «برنامه نظارتی پروژه مهر»، به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ نمود. که برای دانلود اینجا کلیک کنید

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در راستای تمهید مقدمات بازگشایی مدارس در سال جدید تحصیلی، «محسن حاجی میرزایی» بخشنامه«برنامه نظارتی پروژه مهر 1403-1402» را جهت اجرا،  به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها، ابلاغ کرد.

بر اساس این بخشنامه؛ مشابه سال های قبل، اجرای پروژه مهر به استان ها واگذار شده تا بر اساس شناخت دقیق و عمیق از شرایط زمینه ای مناطق و مدارس، به برنامه ریزی امور در قالب کارگروه های شناخته شده در پروژه مهر بپردازند و بر مبنای آن، مدارس، دانش آموزان، خانواده ها و جامعه را برای آغاز فعالیت های آموزشی و تربیتی آماده کنند.

شایان ذکر است؛ در پروژه مهر 1403-1402 نظارت های میدانی سطوح مختلف، دریافت گزارش  عملکرد و شناسایی مشکلات و ارزیابی میزان آمادگی مدارس برای بازگشایی مدارس و شروع فعالیت ها  با دو دسته ابزار اصلی؛ «سیستم مدیریت پروژه (msp)» و ابزار دوم؛ «فرم سنجش میزان رضایت و آمادگی برای بازگشایی مدارس»  انجام می شود

پروژه مهر ابتدایی 

مدیران گرامی مدارس ابتدایی , معاونان اجرایی , عمومی و آموزشی مدارس با ما همراه باشید . ما برای پروژه مهر 1402  برنامه های ویژه ای برای شما تدارک دیده ایم . اگر دنبال برترین و کاملترین و مبدعانه ترین نمونه های پروژه مهر هستید میتوانید روی ما حساب کنید . ما چندین نمونه کامل و عملیاتی پروژه مهر 1402 را آماده کرده ایم و از مرداد ماه   میتوانید با مراجعه به سایت ما آنها را مشاهده و دانلود نمایید.

 

هم اکنون میتوانید شما در سایت آذر مهر به کاملترین پکیج پروژه مهر مدارس ابتدایی 1402-1402 برای مدیران و معاونین دسترسی داشته باشید.

آفرم های تکمیل شده, پاورپوینت , چارت سازمانی پروژه مهر 1402 و هر آنچه برای برنامه ریزی شروع و ادامه کار مدرسه تان لازم دارید را ما در پکیج های متونعی تدارک دیده ایم.

 

حدود 20 نمونه عملیاتی و کاربردی اجرای پروژه مهر  را در قالب چندین فایل آماده کرده ایم تا شما همکار گرامی , مدیر محترم , معاونین عزیز بتوانید در کسری از ثانیه آنها را مشاهده , انتخاب و دانلود کرده و انشالله از آنها بتوانید در جهت برپایی بزرگترین و باشکوه ترین جشن شروع سالتحصیلی 1402 بهره گیرید. 

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی پروژه مهر کلیک کنید

مرکز دانلود گویا طرح

پروژه مهر ماه  سالتحصیلی 1403-1402

این نمونه پروژه ی مهر مداس جدیدترین نمونه میباشد که برای سال تحصیلی 1402-1401 آماده شده است . ساختار نگارشی و طراحی و برنامه ریزی این پروژه مهر  بر اساس طرح تعالی و طرح تدبیر به صورت کامل و برنامه ریزی شده جلسه ها، الزامات کاری، راهکارها و برنامه دقیق و کامل را بر اساس تاریخ برای شما مدیران گرامی تنظیم نموده ایم که در ذیل به برحی موارد آن اشاره خواهد شد.

از مرداد ماه 1402  خواهید توانست این فایل ها را بصورت پکیج های کامل ویژه مدیران , معاونان و.. مشاوران از سایت آذر مهر: مرکز تخصصی پروژه مهر مدارس دانلود کنید.

مدیر گرامی مدرسه ابتدایی برای شروع سالتحصیلی 1402-1403 آماده اید؟

برای برپایی جشن شروع سالتحصیلی 1402 شما مدیر گرامی مدرسه ابتدایی چقدر آماده اید ؟ چه ایده هایی دارید تا پروژه مهر مدرسه شما در سطح استان و حتی کشور جزء نمونه های برجسته باشد ؟ ما به نوبه خودمان در جهت کمک به شما همکاران گرامی پروژه های آماده ای را تدارک دیده ایم و امیدواریم شما و همکارانتان بتوانید به بهترین شکل ممکن آنها را اجرایی و عملیاتی کنید.

کاملترین پکیج پروژه مهر 1402 سالتحصیلی 1402-1403 بر اساس طرح تعالی و تدبیر

کلیه کارهایی که در یک مدرسه، یا حتی ادارات به خاطر هر چه بهتر برگزار شدن بازگشانی مدارس از قبیل زیبا نمودن فضاهای درسی، آماده کردن مدرسه برای شروع سال تحصیلی1401- 1402و برگزاری جشن برای دانش آموزان پروژه مهر 1403-1402 نامیده می شود.

لیست مواردی موجود در این پکیج که بر اساس طرح تعالی و تدبیر طراحی شده است :

 1. طراحی زیبای در رابطه با معرفی آموزشگاه
 2. لیست مطالب
 3. درباره پروژه مهر بهتر بدانیم
 4. فعالیت های قابل اجرا
 5. نگارش جداول مربوطه در رابطه برگزاری و نگارش صورت جلسات به صورت آماده و کامل در رابطه با فعالیت های تابستان

 6. اهمیت به مسائل بهداشتی مدرسه
 7. زیبا نمودن مدرسه
 8. بررسی و سرویس لوازم سمعی بصری
 9. اهمیت به تربیت بدنی در  مدرسه
 10. بهبود همه بخشهای مدرسه
 11. توجه به فضای سبز آموزشگاه
 12. آماده نمودن کلاسی از لحاظ لیست دانش آموزان٬برنامه درسی٬ و رسم نمودار درسی

 13. آماده نمودن مدرسه برای جشن شکوفه ها
 14. توجه به شروع سال با مراسم متنوع
 15. دعوت از اهالی علم و فرهنگ
 16. توزیع کتب درسی و برنامه ریزی

 17. بهره برداری از نظرات اعضای ستاد پروژه مهر 

 18. خرید لوازم التحریر ایرانی

 19. اهمیت به پذیرایی از فرهنگیان٬پدر و مادران و محصلان
 20. برنامه ریزی و چاپ بنر پیرامون شرح وظایف اعضا و کارکنان آموزشگاه
 21. تهیه کارت های دانش آموزی و پرس آن
 22. تقسیم کلاس دانش آموزان
 23. مهم ترین برنامه های ستاد بالزگشایی مدارس 

 24. مهمترین فعالیت مورد نظر ستاد پروژه مهر(شانزده گزینه)

 25. -اعضای ستاد پروژه مهر و شرح وظایف

 26. فعالیت های صورت گرفته در این راستا 90 گزینه 

 27. گزارش آماده ویژه ی پروژه مهر با بیان منشی جلسات

 28. گزارش اعمال انجام شده در خصوص پروژه مهر نزدیک به سی مورد

 29. تهیه و توزیع شرح وظایف کامل

 30. تهیه قالب پاورپوینت کامل جهت مستند سازی فعالیت های پروژه مهر 1402

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی پروژه مهر کلیک کنید

مرکز دانلود گویا طرح

پروژه مهر 1402 متوسطه اول

بدون تردید شرایط دانش آموزان متوسطه اول کمی با دبستان متفاوت است و این موضوع قطعا باعث ایجاد تفاوت در پروژه مهر متوسطه اول 1402 با پروژه مهر ابتدایی میشود. دانش آموزان در این مقطع تحصیلی کمی از نظر رفتاری نسبت به قبل متفاوت هستند و به همین دلیل بهتر است در ابتدای سال تحصیلی سریعا پراکندگی نظر آنان را مدنظر قرار داد و برای آن فکری کرد تا مبادا این موضوع باعث شود تا انتهای سال تحصیلی دانش آموزان از فضای درس و مدرسه بیزار شوند.

پروژه مهر 1402  متوسطه اول باید با خلاقیت اجرا شود و به هیچ عنوان نمیتوان آن را با همین پروژه مهر 1402-1403 در مقطع دبستان مقایسه کرد. شاید دانلود این فایل ها بتواند به خوبی شما را در این امر راهنمایی کند و باعث شود تا ایده های جدیدی در مورد چگونگی برگذاری آن به شما الهام شود و آن را به خوبی اجرا کنید.

بسته دانلودی سال 1402 متوسطه دوم

در متوسطه دوم شرایط نسبت به مقطع قبلی به طور کلی متفاوت میشود. شاید در مقاطع قبلی میتوانستید با کمی زیبایی بصری نظر دانش آموزان خود را جلب کنید و آنها را دوباره به سمت فضای مدرسه ببرید اما در متوسطه دوم دانش آموزان دیگر مانند قبل به این فضا علاقه مند نمیشوند. بلکه باید در برگذاری روز اول مهر کمی خلاقیت و البته بودجه بیشتری را صرف کنید تا اطمینان بیشتری را در مورد اجرای آن داشته باشید. به طور مثال میتوانید تغییراتی در وضعیت ورزشی مدرسه بدهید و برای خوشحال کردن دانش آموزان در ابتدای سال تحصیلی و در روز اول مهر این شرایط را به دانش آموزان اطلاع دهید.

در این سن این موضوع به خوبی میتواند باعث جلب نظر مخاطبان شود و به این صورت میتوان کمی اطمینان درباره کیفیت اجرای پروژه مهر 1402 متوسطه دوم داشت.

فرم ها پاورپوینت  و مستندات تکمیل شده

میتوانید به جای دانلود فایل های word  با دانلود پاورپوینت پروژه مهر 1402-1403 شما تفاوت نحوه تدوین و تنظیم این پاورپوینت ها را نمونه های مشابه را متوجه خواهید شد.فایل های پاورپوینت به دلیل وجود ظاهری گرافیکی مناسبی که در خورد دارند به خوبی برای نیاز های شما کافی اند و میتوانند با یک ظاهر مناسب و زیبا پاسخگوی نیازات شما باشند.

در قسمت آرشیو فایل های ما که در ابتدای صفحه لینک آن را مشاهده میکنید میتوانید به دنبال پاورپوینت مهر باشید و از آنها استفاده کنید. بهتر از قبل از دانلود مشخصات هر کدام را به خوبی مشاهده کنید و مطمئن شوید که فایل انتخاب شده توسط شما دقیقا میتواند باعث رفع نیاز های شما شود به درد شما میخورد.

مشخصاتی که در این فایل ها برای شما قرار داده شده اند به خوبی و توسط فرهنگیان بازنشسته نوشته شده تا بتوانید با مشاهده آنها در مورد محتوای واقعی فایل ها اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

ابتکارات

گاها اجرای پروژه مهر توسط برخی از مدیران ناظران را به وجد می آورد. برخی از این عزیزان به صورتی خلاقیت و ابتکار در خورد نشان میدهند که انسان در مورد چگونگی تشکیل هوش آنان دچار تردید میشود. ابتکارات پروژه به خوبی در چند سال اخیر توسط برخی از مدیران به اجرا درآمده است و پس از آن ارائه گزارش در مورد آنها باعث شده تا دیگر مدیران نیز بتوانند از ایده های جدید استفاده کنند و حتی به شکوفایی خلاقیت خود کمک کنند.

اگر شما هم به دنبال این هستید که پروژه خود را با کیفیت بالایی اجرا کنید، میتوانید از ابتکارات آماده شده در سایت استفاده کنید و پس از مشاهده مشخصات نوشته شده برای هر کدام، فایل مورد نظر خود را دانلود کنید و از آن برای افزایش خلاقیت اجرایی خود استفاده کنید. برای دانلود پروژه از لینک ابتدای صفحه استفاده کنید و به قسمت آرشیو فایل ها مراجعه کنید. فایل هایی که در این قسمت از سایت معلم بلاگ مشاهده میکنید همواره با کیفیت مناسب و خوبی برای شما عزیزان آماده میشوند و به شما این تضمین را میدهیم که استفاده از آنها میتواند باعث افزایش نمرات شما در نزد آموزش و پرورش شود.

قیمت این فایل ها نیز بسیار به صرفه و اقتصادی است و نیازی به نگرانی بابت آن ندارید.

شرح وظایف اعضای ستاد پروژه مهر

یکی از قسمت های مهم در پروژه ، ستاد پروژه هستند. این ستاد اعضایی را در خود جای داده است و باعث میشود تا بتوانند به خوبی بر روی کیفیت اجرای پروژه مهر نظارت کنند.

این نظارت توسط اعضای ستاد پروژه اتفاق می افتد که هر کدام از آنها دارای یک وظیفه خاص هستند. مهم ترین وظیفه را بازرسان انجام میدهند که باید با سرکشی مداوم به قسمت های مختلف مدرسه و مدارس در حوزه استحفاظی خود، از کیفیت اجرای پروژه مهر اطمینان حاصل کنند. این مقاله سعی شد تا به صورت جامع در مورد پروژه مهر اطلاعات کاملی را به شما بدهیم. در مورد جزییات مهم و قسمت های جزیی آن صحبت کردیم. علاوه بر آن سعی شد تا با جمع آوری یک آرشیو گسترده و مهم در مورد فایل های دانلودی نیازات شما در دانلود پروژه مهر را رفع کنیم. میتوانید با استفاده از لینکی که در ابتدای مقاله قرار گرفته است به قسمت دانلود فایل های پروژه مهر رجوع کنید و از آنها استفاده کنید. با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان.

برای دانلود کردن این نمونه پروژه مهر 1402 سالتحصیلی 1403-1402 روی لینک های زیر کلیک کنید تا با جزئیات آن آشنا شوید.

پکیج های کامل برای سالتحصیلی 1402

با ورود به لینک های زیر پکیج های پروژه مهر 1402  را مشاهده و دانلود کنید.:

دانلود بسته پروژه مهر متوسطه اول و دوم

بسته کامل پروژه مهر متوسطه اول و دوم

خرید محصول

برای دانلود بسته پروژه مهر مدارس ابتدایی

دانلود پروژه مهر مدارس ابتدایی (بسته کامل)

خرید محصول

برای دانلود پکیج ویژه پروژه مهر

پروژه مهر+ دانلود پاورپوینت مستند سازی فعالیت های ستاد پروژه مهر

خرید محصول

برای مشاهده لیست کامل فایل های دانلودی کلیک کنید

دانلود نمونه ها

21 Jul 2019