دانلود پروژه استوری لاین همه دورس علوم پایه ششم ابتدایی

استوری لاین علوم ششم

با تلاش گروهی همکاران ما در پژوهش سرای فرهنگیان بر آن هستیم در هفته های آینده اولین سری پروژه های استوری لاین دورس مقطع ابتدایی را در قالب پکیج استوری لاین دورس علوم پایه ششم تدوین و برای دانلود در اختیار فرهنگیان گرامی قرار دهیم . 

اطلاعات کاملتر این مجموعه دانلودی استوری لاین علوم ششم ابتدایی و سایر بسته های دانلودی پروژه استوری لاین را در روزهای آتی برایتان اطلاع رسانی خواهیم کرد . 

دانلود پروژه استوری لاین

علاوه بر پکیج های استوری لاین هم اکنون پکیج های کامل طرح دروس مقطع ابتدایی برای هر یک از 6 پایه مقطع ابتدایی و بسته های پاور پوینت مجموع دروس و کتاب های مختلف مقطع ابتدایی در 6 پایه مقطع ابتدایی در پژوهش سرای فرهنگیان قابل دانلود میباشد .

پروژه های دانلودی سایر دروس و مقاطع

برای سایر دروس و مقاطع تحصیلی هم اکنون برای مقطع ابتدایی و هر 6 پایه این مقطعپکیج های طرح درس و پاورپوینت و سایر فایل های مورد نیاز فرهنگیان عزیز موجود است و در هفته های آتی به ترتیب پروژيه های دانلودی استوری لاین هم برای مقاطع دیگر تعریف و آماده دانلود خواهیم کرد.

پاورپوینت های کلاس ششم ابتدایی برای همه دروس از همه کتاب های کلاس ششم

در ماه های آتی قطعا به نیاز همکاران فرهنگی در مقطع متوسطه اول و دوم هم خواهیم پرداخت و مجموعه های استوری لاین , پاورپوینت  دروس و طرح درس های مقطع هفتم تا دوازدهم را برای کتب مختلف تدوین و برای دانلود اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نحوه دانلود پکیج استوری لاین همه دروس کتاب علوم پایه ششم ابتدایی

برای دانلود پکیج و مجموعه حاوی استوری لاین دروس مختلف کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی اگر دکمه زیر فعال شود میتوانید روی آن کلیک کرده و در صفحه باز شده روی دکمه خرید و دانلود کلیک و پکیج دانلودی استوری لاین دروس کتاب علوم پایه ششم یا استوری لاین سایر دروس پایه ششم ابتدایی را از دسته بندی مربوطه دانلود نمایید.

8 Jan 2022